הטיול שלי בספארי רמת גן

בחג השבועות האחרון נסענו לטיול בספארי ברמת גן. לא הייתי שם הרבה שנים, מאז שהייתי קטן מאוד ולא זכרתי את כל הדברים וכמה הספארי זה מקום נחמד, מלא חיות מיוחדות. כשנכנסנו בשער, מיד ניגשו אלינו החיות הראשונות – תרנגולת מצחיקה ועדר של זברות. אבא שלי נתן לי את המצלמה שלו ורוב התמונות שתראו בסרטון שמצורף כאן – חוץ מהתמונות שבהן צילמו אותי, אני צילמתי.

הטיול בספארי מתחיל בנסיעה בשביל לכיוון האגם. כמו שאמרתי , ראינו זברות והזברות התקרבו אלינו. זה היה מאוד יפה לראות שהחיות לא פוחדות ומגיעות ממש למכונית. בהמשך הנהיגה הגענו לאגם גדול ושם אפשר לראות המון חיות סביב ובתוך המים – כולל עדר גדול של היפופותמים, המון פלמנגואים, ברווזים, וגם עדר של גנואים וצבאים.

מהאגם ממשיכים לסוע וחונים בכניסה לגן החיות של הספארי. זהו גן חיות ענקי עם המון בעלי חיים מכל הסוגים: ראינו גמלים עם 2 דבשות לכל אחד, נחשים (נחשי פיתון אנקונדה), לטאת כוח ששכבה על סלע גדול בשמש ולא זזה, דובי קוטב ודובים חומים לידם, כמובן פילים – מ-2 סוגים, גם פילים אפריקאים וגם פילים אסיאתיים. עברנו ליד המון כלובים ואיזורים של קופים מסוגים שונים – בבונים עם טוסיק אדום, משפחה של גורילות, אורנגוטאנגים, שיפנזנות ועוד קופים קטנים,

והקופים היו מצחיקים והיה קוף מוהיקן, 2 קנגרו פוחלצים

 

ואחרי הגן הגענו לאריות ואם נחו כולם ביחד.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *